Hotel Urbi to nowy obiekt na mapie Gdańska. Charakteryzuje go przestronność - i pokoi, i otoczenia, nawet parkingu. Hotel został świetnie zlokalizowany nieopodal Portu Lotniczego im. L. Wałęsy, autostrady, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego oraz centrów handlowych, a przy tym tylko 7 km od zabytkowego Śródmieścia. Pokoje zostały inteligentnie zaprojektowane, by dostarczyć jak najlepszej formy relaksu. Ich metraż wynosi 20 m2, dzięki czemu można wygodnie zmieścić się nawet z dużymi bagażami. Pokoje utrzymane są w jasnych barwach, wyposażone w sejf, lodówkę, TV, zestaw powitalny z czajnikiem oraz podłączone do bezprzewodowej sieci Wi-Fi. Każdy pokój posiada własną łazienkę z kabiną prysznicową, suszarką do włosów, ręcznikami i zestawem kosmetyków. Posiłki w Hotelu Urbi to rozkosz dla podniebienia. Hotel dysponuje nowoczesną restauracją ze smacznym menu i przyjemnie utrzymanym barem. Śniadania podawane są w formie urozmaiconego bufetu, goście są zadowoleni z wyboru potraw i dodatków, jaki oferuje. Przy obiekcie znajduje się przestronny, bezpłatny parking hotelowy.
Wygodny pokój z sejfem, lodówką, TV, wifi i prywatną łazienkąLokalizacja: Hotel znajduje się w zachodniej części Gdańska, z łatwym dojazdem z drogi S7, 7 km od centrum miasta, 8 km od lotniska, 14 km od centrum Sopotu.
Dojeżdżając do Gdańska autostradą A1, należy jechać Obwodnicą Trójmiasta (S7) aż do węzła Gdańsk-Karczemki, gdzie należy zjechać w kierunku centrum. Hotel znajduje się 2 km od węzła, z alei Armii Krajowej należy skręcić w prawo, by wjechać w równoległą ul. Kartuską i dojechać nią do ronda. Na rondzie wybrać pierwszy zjazd w docelową ul. Źródlaną - Hotel Urbi mieści się zaraz po prawej stronie. Odległość od Warszawy - 350 km, Krakowa - 550 km, Wrocławia - 500 km.
Do Gdańska łatwo dotrzeć pociągiem lub autobusem z wielu miejsc w Polsce. Dworzec kolejowy Gdańsk Główny oraz dworzec autobusowy oddalone są o 8 km. Najbliższa stacja lokalnej kolejki SKM (Gdańsk Jasień) mieści się zaledwie 2,5 km od hotelu.
Gdańsk urzeka piękną architekturą i niepowtarzalną atmosferą. Dlatego na jego urokliwych uliczkach spotkamy turystów z całej Europy. Tutaj historia przeplata się z nowoczesnością, a odrestaurowanym zabytkom towarzyszą współczesne realizacje, liczne kawiarnie, restauracje oraz uliczni artyści. Przebywając w gdańskim śródmieściu można odczuć niezwykły klimat wysp, zadbanego centrum Starego Miasta, ale też znaleźć spokojne zaułki, m.in. mniej popularnego turystycznie Dolnego Miasta z późnogotyckim kościołem św. Barbary, Bramą Żuławską, stadionem żużlowym, Akademią Muzyczną, Centrum Sztuki Współczesnej Łaźnia czy kamienną śluzą i bastionami położonymi w południowej części wyspy. Przebywając w Gdańsku nieco dłużej, warto wyjść poza ścisłe centrum Starego Miasta i poznać historię Westerplatte, Twierdzy Wisłoujście, Stoczni Gdańskiej, Muzeum Bursztynu oraz zobaczyć molo w Brzeźnie, oddalone od słynnego sopockiego zaledwie o 5 km spacerem wzdłuż plaży. W centrum Gdańska warto zobaczyć: - Ulica Długa i Długi Targ - najpiękniejsze ulice tworzące Trakt Królewski. Biegną one od Złotej do Zielonej Bramy i wzdłuż Motławy ku znanemu Żurawiowi. Przy nich stoją Ratusz i Dwór Artusa oraz popularna Fontanna z Neptunem - Żuraw (ul. Szeroka 67/68) - w średniowiecznej Europie służył do przeładunku towarów oraz stawiania masztów i był jednocześnie bramą miejską. Dziś jest symbolem miasta i siedzibą oddziału Narodowego Muzeum Morskiego - Bazylika Mariacka - widoczna niemal z każdego zakątka centrum miasta, największa gotycka świątynia wzniesiona z cegły. Nazywana "koroną Gdańska", stanowi jego chlubę, a zarazem wspaniały punkt widokowy dla tych, którzy zdecydują się na wspinaczkę po schodach ukrytych w wieży - Ołowianka - wspaniale zrewitalizowana wyspa, od 2017 roku połączona kładką z nabrzeżem Motławy. Jej nazwa pochodzi od dawnych magazynów ołowiu sprowadzanego z podkrakowskiego Olkusza. Na początku XVII wieku na wyspie wybudowano królewski spichlerz, obecnie wykorzystywany jako hotel, pod koniec XIX wieku powstała zaś nowoczesna elektrociepłownia miejska, która przed 30 laty wygasiła działalność i po kompleksowym remoncie przetransformowała się w Polską Filharmonię Bałtycką. Zupełnie współcześnie zaś na wyspie zagościło koło widokowe AmberSky - Europejskie Centrum Solidarności - otwarte w 2014 roku przedstawia współczesną historię Polski, powstanie ruchu solidarnościowego oraz jego dziedzictwo - Trójmiejski Park Krajobrazowy - jeden z najstarszych parków krajobrazowych w Polsce, z przewagą lasów sosnowych, utworzony na wysoczyźnie morenowej Pojezierza Kaszubskiego. Na obszarze parku i jego otuliny znajduje się aż 10 rezerwatów przyrody, 166 pomników przyrody i 3 obszary w ramach sieci Natura 2000. Przez park poprowadzono siedem znakowanych szlaków turystyki pieszej, osiem ścieżek rowerowych oraz dwie ścieżki przyrodnicze.
- Nocleg - Bezpłatny parking - Internet Wi-Fi - Podatek VAT
- Wyżywienie - Pozostałe usługi hotelu
Oferta, której szukasz jest chwilowo niedostępna. Zadzwoń do nas 22 212 05 00 lub zostaw maila, lub numer telefonu, a my przygotujemy najlepszą propozycję na Twoje wakacje.